Žaluzie

ŽALUZIE,SÍTĚ,VRATA NAMONTUJE VÁM NÁŠ TATA

Prodejem a montáží žaluzií, rolet, markýz, sítí proti hmyzu, těsnění,shrnovacích dveří a další stínící techniky začínal náš TATA své podnikání již v roce 1992 a této činnosti se věnuje dodnes. Za tuto dobu nabyl mnoho zkušeností, které nadále uplatňuje v praxi. Při montáži dbá na přesnost a kvalitu odvedené práce. Samozřejmostí je pomontážní úklid,záruční i pozáruční servis veškerého nabízeného sortimentu.

Montujeme stínící techniku pro Váš interiér i exteriér,která Vás uchrání před slunečními paprsky,komáry i zvědavci.Dodáváme a montujeme vnitřní i venkovní stínění od předních českých výrobců CLIMAX,MARON,BEMATECH. Všechny produkty - rolety, markýzy, žaluzie ,sítě- jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů a jsou precizně zpracovány. Můžeme tak garantovat vysokou funkčnost a dlouhou životnost veškeré stínící techniky.

Všechny typy žaluzií a rolet vyrobíme přesně na míru Vašim oknům,interiéru a podle Vašich požadavků.Zaměření provádíme zdarma.Montáž probíhá 5-10dnů od zaměření.

Nová posila při montážích stínící techniky, kterou využíváme hlavně ve vnitřních prostorách škol, školek, úřadů, historických i moderních domů: nůžková plošina AIRO XS 8E

plosina airo

Prodejní sortiment tvoří:

Využijte i Vy našich služeb a staňte se dalšími spokojenými zákazníky.Za nás mluví naše práce,přesvědčte se ve fotogalerii.Kompletní sortiment žaluzií,rolet,plisé,sítí proti hmyzu v manuálním i motorickém ovládání si můžete prohlédnout i v naší vzorkové prodejně v Jestřabí,kde se Vám budeme rádi věnovat.

Těšíme se na Vaši návštěvu!