Střešní boxy

Půjčovna střešních autoboxů a nosičů kol

Jedete na dovolenou a nemáte kam dát lyže,kočár,kolo nebo jiná zavazadla?Máme pro Vás řešení.Vypůjčete si střešní box i nosič kol od nás,jsme půjčovna přívěsů, plošin,střešních boxů i nosičů kol.Půjčujeme střešní boxy JETBAG APOLLO 500 a Mont Blanc různých velikostí na všechny druhy vozů. Naše doplňky jsou kvalitní z hlediska bezpečnosti i konstrukčního provedení a proto nehrozí poškození laku auta. Veškeré autopříslušenství je vhodné pro celoroční využití.

Výhody půjčení autoboxu:

  • autobox Vám doma nezabírá místo
  • komfortní cestování
  • odborná montáž

Využití střešního autoboxu:

Při používání autoboxu se vyhnete přeplnění zavazadlového prostoru a přeprava např. lyží bude hlavně bezpečná. Konstrukce je tvořena tak, aby kladla co nejmenší odpor vzduchu, nedojde tedy k znatelnému narušení aerodynamiky Vašeho vozu. Aerodynamika bude naopak mnohem lepší oproti případům, kdy je náklad přepravován pouze volně připevněný na střešních nosičích.

Rychlost jízdy s autoboxem

S řádně upevněným a správně naloženým boxem můžete „upalovat" rychlostí až kolem 140km/h. Vždy je však potřeba zapojit zdravý rozum a uvážit váhu nákladu, rychlost protivětru, aj. faktory.

Půjčovné 70Kč/1den+DPH. Při dlouhodobějším půjčení smluvní cena.

Neváhejte a přijeďte si půjčit přívěs,plošinu,střešní autobox,nosič kol nebo přepravku pro zvířata.JSME TADY PRO VÁS!Chcete více informací? Kontaktujte nás a my se Vám budeme rádi věnovat v naší půjčovně VAMAK JESTŘABÍ.