Přívěsy

Kdo u nás přívěs koupí, neprohloupí :)

Chcete koupit přívěsný vozík? Bržděný, nebržděný, jedno nebo dvounápravový, skříňový nebo valníkový? Pak jste na správném místě. V naší prodejně přívěsů VAMAK JESTŘABÍ Vám nabízíme kvalitní přívěsy předních českých výrobců Agados, Maro, Vezeko. Díky kvalitnímu zpracování, široké škále doplňků na přání klienta a zajímavým cenám se jedná o jedny z nejprodávanějších přívěsů a to nejen v ČR. Možnost zakoupení přívěsů od 750kg do 3500kg. Nespornou výhodou českých výrobců je dostupnost náhradních dílů,které není problém zakoupit u nás na prodejně.

Základní modely přívěsných vozíků jsou skladem ihned k odběru.U dalších modelů přívěsů probíhá obchod formou zakázkového prodeje, kde si vyberete model přívěsu včetně doplňků a na základě složené zálohy je tento model objednán ve výrobním závodě. Dodací lhůta je zpravidla do 3 týdnů. Po dodání vás zkontaktujeme a přívěs si odeberete.

Provádíme servis přívěsů včetně garančních prohlídek.

Při koupi přívěsu u nás dostanete VTP, fakturu,záruční list, zelenou převozní značku a samozřejmě přívěs, který si vyberete dle Vašich potřeb.